FC Minsk

Location Minsk, Belarus
 
Liga: Białoruś - Premier League
Założony 2006
Trener Vladimir Kurnev
Stadion Tarpeda (Capacity: 5200)
Mecze - FC Minsk
Skład
N: Imię i nazwisko
30. Denis Dechko Bramkarz
- Pavel Chesnovskiy Bramkarz
- Dzhemal Kurshubadze Bramkarz
- Maksim Vysotskiy Bramkarz
- Vitaly Kharchenko Bramkarz
- Sergey Omeljanchuk Obrońca
- Igor Shumilov Obrońca
- Pavel Lovgach Obrońca
- Aleksei Ivanov Obrońca
- Dmitry Zinovich Obrońca
- Dmitriy Bessmertny Obrońca
- Sergei Kulinich Obrońca
6. Andrey Razin Pomocnik
8. Sergey Gigevich Pomocnik
N: Imię i nazwisko
23. Artem Buloychik Pomocnik
- Dmitry Gorbushin Pomocnik
- Oleg Evdokimov Pomocnik
- Artem Simonyan Pomocnik
- Pavlo Myahkov Pomocnik
- Yehor Klymenchuk Pomocnik
- Valeri Gromyko Pomocnik
- Ivan Bakhar Pomocnik
- Nemanja Covic Napastnik
- Sergey Rusetskiy Napastnik
- Artem Vasilyev Napastnik
- Fyodor Sapon Napastnik
- Yevgeny Shevchenko Napastnik
Aktualności
04/01/2015 » Arka Gdynia Cup 2015 dla Bayeru 04 Leverkusen!
02/10/2013 » Ruszaja rozgrywki LOSSM kobiet
01/08/2013 » Roman Volkov przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
01/08/2013 » Leonid Kovel przeniósł się z drużyny Irtysh do drużyny FC Minsk na zasadzie wolnego transeru
10/07/2013 » Dmytro Gorbushin przeniósł się z drużyny Kuban do drużyny FC Minsk na zasadzie wolnego transeru
21/01/2013 » Leonid Kovel przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Irtysh na zasadzie wolnego transeru
12/01/2013 » Milos Rnic przeniósł się z drużyny Novi Pazar do drużyny FC Minsk wartość transferu nieznana
10/01/2013 » Igor Logvinov przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Gomel na zasadzie wolnego transeru
01/01/2013 » Artur Levitskiy przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Torpedo Zhodino na zasadzie wolnego transeru
01/01/2013 » Vladimir Bushma przeniósł się z drużyny Gomel do drużyny FC Minsk na zasadzie wolnego transeru
 

Premier League: 2017
-

NoDrużyna
RM
RB
P
1. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
19
+21
44
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
19
+18
43
3. BATE Borisov BATE Borisov
19
+19
39
4. Neman Grodno Neman Grodno
19
+7
32
5. FC Vitebsk FC Vitebsk
19
+3
31
6. FK Slutsk FK Slutsk
19
+4
30
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
19
+5
28
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
19
+6
25
9. Gomel Gomel
19
+1
24
10. FK Gorodeya FK Gorodeya
19
0
24
11. Krumkachy Minsk Krumkachy Minsk
19
-8
19
12. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
18
-8
19
13. Slavia Mozyr Slavia Mozyr
19
-12
16
14. FC Minsk FC Minsk
19
-15
16
15. Isloch Isloch
18
-14
7
16. Naftan Naftan
19
-27
3