FC Minsk

Location Minsk, Belarus
 
Liga: Białoruś - Premier League
Założony 2006
Trener Vladimir Kurnev
Stadion Tarpeda (Capacity: 5200)
Mecze - FC Minsk
Skład
N: Imię i nazwisko
30. Denis Dechko Bramkarz
- Pavel Chesnovskiy Bramkarz
- Dzhemal Kurshubadze Bramkarz
- Maksim Vysotskiy Bramkarz
- Vitaly Kharchenko Bramkarz
- Sergey Omeljanchuk Obrońca
- Terentiy Lutsevich Obrońca
- Egidijus Vaitkunas Obrońca
- Pavel Lovgach Obrońca
- Aleksei Ivanov Obrońca
- Dmitry Zinovich Obrońca
- Dmitriy Bessmertny Obrońca
6. Andrey Razin Pomocnik
8. Sergey Gigevich Pomocnik
N: Imię i nazwisko
23. Artem Buloychik Pomocnik
- Dmitry Gorbushin Pomocnik
- Oleg Evdokimov Pomocnik
- Yehor Klymenchuk Pomocnik
- Valeri Gromyko Pomocnik
- Ivan Bakhar Pomocnik
- Sergey Rusak Pomocnik
- Nemanja Covic Napastnik
- Sergey Rusetskiy Napastnik
- Dmitri Antilevski Napastnik
- Artem Vasilyev Napastnik
- Fyodor Sapon Napastnik
- Yevgeny Shevchenko Napastnik
Aktualności
04/01/2015 » Arka Gdynia Cup 2015 dla Bayeru 04 Leverkusen!
02/10/2013 » Ruszaja rozgrywki LOSSM kobiet
01/08/2013 » Roman Volkov przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
01/08/2013 » Leonid Kovel przeniósł się z drużyny Irtysh do drużyny FC Minsk na zasadzie wolnego transeru
10/07/2013 » Dmytro Gorbushin przeniósł się z drużyny Kuban do drużyny FC Minsk na zasadzie wolnego transeru
21/01/2013 » Leonid Kovel przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Irtysh na zasadzie wolnego transeru
12/01/2013 » Milos Rnic przeniósł się z drużyny Novi Pazar do drużyny FC Minsk wartość transferu nieznana
10/01/2013 » Igor Logvinov przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Gomel na zasadzie wolnego transeru
01/01/2013 » Artur Levitskiy przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Torpedo Zhodino na zasadzie wolnego transeru
01/01/2013 » Vladimir Bushma przeniósł się z drużyny Gomel do drużyny FC Minsk na zasadzie wolnego transeru
 

Premier League: 2018
-

NoDrużyna
RM
RB
P
1. BATE Borisov BATE Borisov
8
+12
24
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
8
+7
17
3. FK Slutsk FK Slutsk
8
+5
15
4. Neman Grodno Neman Grodno
8
+3
15
5. FC Vitebsk FC Vitebsk
8
+3
14
6. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
8
+3
12
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
8
+1
12
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
8
-1
10
9. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
8
-2
9
10. Isloch Isloch
8
-3
8
11. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
8
-5
8
12. Smolevichy Smolevichy
8
-2
7
13. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
8
-4
6
14. Gomel Gomel
8
-5
4
15. FC Minsk FC Minsk
8
-6
4
16. FK Gorodeya FK Gorodeya
8
-6
3