Gomel

Mecze - Gomel
Skład
N: Imię i nazwisko
- Artem Sakovich Bramkarz
- Dmytro Nevmyvaka Obrońca
- Aleksandr Danilov Obrońca
- Sergey Kondratev Obrońca
- Stanislav Sazanovich Obrońca
- Mykhailo Pysko Obrońca
- Egor Troyakov Obrońca
17. Denis Yakhno Pomocnik
- Lukas Tesak Pomocnik
- Ruslan Yudenkov Pomocnik
N: Imię i nazwisko
- Anton Matveenko Pomocnik
- Pavel Sitko Pomocnik
- Evgeni Savostyanov Pomocnik
- Evgeni Milevski Pomocnik
- Ivan Zhestkin Pomocnik
- Ismaila Soro Pomocnik
- Aleksandr Yanchenko Napastnik
- Aleksey Teslyuk Napastnik
- Konate Mohamed Napastnik
- Ivens Adomako Napastnik
Aktualności
10/07/2013 » Sergey Kontsevoj przeniósł się z drużyny Gomel do drużyny Dinamo Minsk wartość transferu nieznana
27/01/2013 » Oleksiy Tupchy przeniósł się z drużyny Gomel do drużyny Dnepr Mogilev na zasadzie wolnego transeru
16/01/2013 » Sergey Matvejchik przeniósł się z drużyny Gomel do drużyny Shakhtyor Soligorsk na zasadzie wolnego transeru
16/01/2013 » Sergey Kontsevoj przeniósł się z drużyny Tobol do drużyny Gomel na zasadzie wolnego transeru
10/01/2013 » Igor Logvinov przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Gomel na zasadzie wolnego transeru
10/01/2013 » Terentiy Lutsevich został wypożyczony z drużyny Dinamo Minsk do drużyny Gomel
08/01/2013 » Muharem Bajrami przeniósł się z drużyny Renova do drużyny Gomel wartość transferu nieznana
08/01/2013 » Anton Matveenko przeniósł się z drużyny Dnepr Mogilev do drużyny Gomel na zasadzie wolnego transeru
04/01/2013 » Nikolai Kashevski przeniósł się z drużyny Gomel do drużyny Shakhtyor Soligorsk na zasadzie wolnego transeru
01/01/2013 » Valeri Zhukovski przeniósł się z drużyny Naftan do drużyny Gomel na zasadzie wolnego transeru
 

Premier League: 2018
-

NoDrużyna
RM
RB
P
1. BATE Borisov BATE Borisov
8
+12
24
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
8
+7
17
3. FK Slutsk FK Slutsk
8
+5
15
4. Neman Grodno Neman Grodno
8
+3
15
5. FC Vitebsk FC Vitebsk
8
+3
14
6. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
8
+3
12
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
8
+1
12
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
8
-1
10
9. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
8
-2
9
10. Isloch Isloch
8
-3
8
11. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
8
-5
8
12. Smolevichy Smolevichy
8
-2
7
13. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
8
-4
6
14. Gomel Gomel
8
-5
4
15. FC Minsk FC Minsk
8
-6
4
16. FK Gorodeya FK Gorodeya
8
-6
3