Ludogorets

Location Razgrad, Bulgaria
 
Liga: Bułgaria - A PFG
Założony 2000
Trener Georgi Dermendzhiev
Stadion Gradski (Capacity: 12000)
Mecze - Ludogorets
Skład
N: Imię i nazwisko
21. Vladislav Stoyanov Bramkarz
33. Renan Dos Santos Bramkarz
4. Cicinho Obrońca
5. Jose Luis Palomino Obrońca
19. Aleksandar Vasilev Obrońca
24. Preslav Petrov Obrońca
25. Yordan Minev Obrońca
27. Cosmin Moti Obrońca
32. Igor Plastun Obrońca
77. Vitinha Obrońca
- Ivan Velikov Obrońca
- Dimitar Iliev Obrońca
N: Imię i nazwisko
6. Natanael Pomocnik
8. Sasha Pomocnik
10. Gustavo Campanharo Pomocnik
18. Svetoslav Dyakov Pomocnik
84. Marcelinho Pomocnik
88. Wanderson Pomocnik
11. Juninho Quixada Napastnik
22. Cafu Napastnik
28. Claudiu Keseru Napastnik
37. Da Silva Araujo Joao Paulo Napastnik
92. Jody Lukoki Napastnik
93. Virgil Misidjan Napastnik
Aktualności
28/08/2013 » Miroslav Ivanov przeniósł się z drużyny Ludogorets do drużyny Levski Sofia na zasadzie wolnego transeru
16/08/2013 » Virgil Misidjan przeszedł z drużyny Willem II Tilburg do drużyny Ludogorets za sumę 750 000 euro
01/08/2013 » Georgi Kostadinov przeniósł się z drużyny Ludogorets do drużyny Beroe wartość transferu nieznana
31/07/2013 » Nemanja Milisavljevic przeniósł się z drużyny Ludogorets do drużyny CSKA Sofia wartość transferu nieznana
17/07/2013 » Emil Gargorov przeniósł się z drużyny Ludogorets do drużyny CSKA Sofia na zasadzie wolnego transeru
01/07/2013 » Lubomir Guldan przeniósł się z drużyny Ludogorets do drużyny Zagłębie Lubin na zasadzie wolnego transeru
01/07/2013 » Georgi Argilashki został wypożyczony z drużyny Ludogorets do drużyny Pirin 1922
29/06/2013 » Hristo Zlatinski przeniósł się z drużyny Lokomotiv Plovdiv do drużyny Ludogorets na zasadzie wolnego transeru
28/06/2013 » Michel Platini przeszedł z drużyny CSKA Sofia do drużyny Ludogorets za sumę 300 000 euro
24/06/2013 » Stanislav Genchev przeniósł się z drużyny Ludogorets do drużyny Litex Lovech na zasadzie wolnego transeru
 

A PFG: 2016/2017
-

NoDrużyna
RM
RB
P
1. Ludogorets Ludogorets
26
+50
67
2. Levski Sofia Levski Sofia
26
+21
51
3. Litex Lovech Litex Lovech
26
+19
46
4. Cherno More Cherno More
26
+6
43
5. Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
26
+5
39
6. Dunav Ruse Dunav Ruse
26
+1
38
7. Beroe Beroe
26
-1
35
8. Botev Plovdiv Botev Plovdiv
26
-6
35
9. Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
26
-6
34
10. Vereya Vereya
26
-14
30
11. Slavia Sofia Slavia Sofia
26
-15
28
12. Neftohimik Neftohimik
26
-10
26
13. Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
26
-17
22
14. Montana Montana
26
-33
12