Shakhtyor Soligorsk

Location Salihorsk, Belarus
 
Liga: Białoruś - Premier League
Założony 1961
Trener Oleg Kubarev
Stadion Shakhtsyor (Capacity: 5000)
Mecze - Shakhtyor Soligorsk
Skład
N: Imię i nazwisko
1. Vladimir Bushma Bramkarz
44. Denis Sadovski Bramkarz
70. Yuri Tsygalko Bramkarz
73. Ivan Karadjov Bramkarz
- Ihnat Dastanka Bramkarz
- Pavel Sherbachenya Bramkarz
3. Sergey Matvejchik Obrońca
5. Aleksey Yanushkevich Obrońca
18. Pavel Rybak Obrońca
20. Vyacheslav Krivulets Obrońca
22. Daniel Zlatkov Obrońca
24. Artyom Rapeika Obrońca
- Maksim Bordachev Obrońca
- Denis Dubovski Obrońca
- Andrei Pilipovets Obrońca
N: Imię i nazwisko
8. Aleksandr Selyava Pomocnik
9. Ilia Aleksievich Pomocnik
21. Evgeni Elesarenko Pomocnik
23. Yuri Kovalev Pomocnik
- Julius Szoke Pomocnik
- Aleksei Klemyatich Pomocnik
- Max Ebong Pomocnik
- Valery Senko Pomocnik
15. Denis Laptev Napastnik
17. Pyry Soiri Napastnik
99. Vitali Lisakovich Napastnik
- Tomislav Kis Napastnik
- Ruslan Teverov Napastnik
- Yevgeny Bal Napastnik
Aktualności
16/01/2013 » Sergey Matvejchik przeniósł się z drużyny Gomel do drużyny Shakhtyor Soligorsk na zasadzie wolnego transeru
04/01/2013 » Nikolai Kashevski przeniósł się z drużyny Gomel do drużyny Shakhtyor Soligorsk na zasadzie wolnego transeru
09/08/2012 » Kirill Vergeichik został wypożyczony z drużyny Shakhtyor Soligorsk do drużyny Torpedo Zhodino
25/07/2012 » Aleksandr Alumona przeniósł się z drużyny Shakhtyor Soligorsk do drużyny Gomel na zasadzie wolnego transeru
02/04/2012 » Viktor Sokol przeniósł się z drużyny Shakhtyor Soligorsk do drużyny Dinamo Brest na zasadzie wolnego transeru
01/01/2012 » Andrey Tsevan przeszedł z drużyny Dinamo Brest do drużyny Shakhtyor Soligorsk za sumę 40 000 euro
01/01/2012 » Nikolai Yanush przeniósł się z drużyny Dinamo Brest do drużyny Shakhtyor Soligorsk na zasadzie wolnego transeru
04/08/2011 » Aleksandr Lebedev przeniósł się z drużyny Dinamo Brest do drużyny Shakhtyor Soligorsk na zasadzie wolnego transeru
 

Premier League: 2018
-

NoDrużyna
RM
RB
P
1. BATE Borisov BATE Borisov
8
+12
24
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
8
+7
17
3. FK Slutsk FK Slutsk
8
+5
15
4. Neman Grodno Neman Grodno
8
+3
15
5. FC Vitebsk FC Vitebsk
8
+3
14
6. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
8
+3
12
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
8
+1
12
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
8
-1
10
9. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
8
-2
9
10. Isloch Isloch
8
-3
8
11. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
8
-5
8
12. Smolevichy Smolevichy
8
-2
7
13. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
8
-4
6
14. Gomel Gomel
8
-5
4
15. FC Minsk FC Minsk
8
-6
4
16. FK Gorodeya FK Gorodeya
8
-6
3