Slavia Mozyr

Location Mozyr, Belarus
 
Liga: Białoruś - Premier League
Założony 1987
Trener Yuriy Maleev
Stadion Yunost (Capacity: 5300)
Mecze - Slavia Mozyr
Skład
N: Imię i nazwisko
- Simas Skinderis Bramkarz
- Vladimir Gaev Bramkarz
- Anatoli Savinskiy Bramkarz
- Vladimir Gaev Bramkarz
- Roman Godovany Obrońca
- Sergey Khaletski Obrońca
- Denis Kovalevski Obrońca
- Vladislav Borisenko Obrońca
14. Ruslan Yudenkov Pomocnik
- Aleksandr Kobets Pomocnik
- Sergey Irkha Pomocnik
- Sergey Duboyenko Pomocnik
N: Imię i nazwisko
- Sergey Novik Pomocnik
- Otar Javashvili Pomocnik
- Oleg Strakhanovich Pomocnik
- Aleksandr Raevski Pomocnik
- Aleksandr Kotlyarov Pomocnik
- Yaroslav Shkurko Pomocnik
- Vladislav Zhuk Pomocnik
- Maksym Slyusar Pomocnik
- Biran Ndoye Pomocnik
- Vadim Kurlovich Pomocnik
- Bruno Lemiechevsky Napastnik
- Denis Trapashko Napastnik
Aktualności
01/08/2013 » Roman Volkov przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
18/02/2013 » Aleksandar Covin przeniósł się z drużyny Hajduk Kula do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
01/01/2013 » Roman Volkov przeniósł się z drużyny Slavia Mozyr do drużyny FC Minsk na zasadzie wolnego transeru
16/08/2012 » Yuri Kendysh przeniósł się z drużyny Torpedo Zhodino do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
09/08/2012 » Aleksey Skvernyuk przeniósł się z drużyny Spartak Nalchik do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
01/08/2012 » Mihajlo Cakic został wypożyczony z drużyny Zorya Luhansk do drużyny Slavia Mozyr
04/01/2012 » Oleg Strakhanovich przeniósł się z drużyny Neman Grodno do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
04/01/2012 » Vyacheslav Golik przeniósł się z drużyny Naftan do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
04/08/2011 » Ruslan Yudenkov przeniósł się z drużyny Gomel do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
 

Premier League: 2017
-

NoDrużyna
RM
RB
P
1. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
19
+21
44
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
19
+18
43
3. BATE Borisov BATE Borisov
19
+19
39
4. Neman Grodno Neman Grodno
19
+7
32
5. FC Vitebsk FC Vitebsk
19
+3
31
6. FK Slutsk FK Slutsk
19
+4
30
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
19
+5
28
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
19
+6
25
9. Gomel Gomel
19
+1
24
10. FK Gorodeya FK Gorodeya
19
0
24
11. Krumkachy Minsk Krumkachy Minsk
19
-8
19
12. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
18
-8
19
13. Slavia Mozyr Slavia Mozyr
19
-12
16
14. FC Minsk FC Minsk
19
-15
16
15. Isloch Isloch
18
-14
7
16. Naftan Naftan
19
-27
3