Slavia Mozyr

Location Mozyr, Belarus
 
Liga: Białoruś - Premier League
Założony 1987
Trener Yuriy Maleev
Stadion Yunost (Capacity: 5300)
Mecze - Slavia Mozyr
Skład
N: Imię i nazwisko
- Simas Skinderis Bramkarz
- Vladimir Gaev Bramkarz
- Anatoli Savinskiy Bramkarz
- Vladimir Gaev Bramkarz
- Roman Godovany Obrońca
- Sergey Khaletski Obrońca
- Denis Kovalevski Obrońca
- Vladislav Borisenko Obrońca
- Aleksandr Kobets Pomocnik
- Sergey Irkha Pomocnik
- Sergey Duboyenko Pomocnik
- Sergey Novik Pomocnik
N: Imię i nazwisko
- Otar Javashvili Pomocnik
- Oleg Strakhanovich Pomocnik
- Aleksandr Raevski Pomocnik
- Yaroslav Shkurko Pomocnik
- Vladislav Zhuk Pomocnik
- Maksym Slyusar Pomocnik
- Biran Ndoye Pomocnik
- Vadim Kurlovich Pomocnik
- Igor Costrov Pomocnik
- Bruno Lemiechevsky Napastnik
- Denis Trapashko Napastnik
Aktualności
01/08/2013 » Roman Volkov przeniósł się z drużyny FC Minsk do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
18/02/2013 » Aleksandar Covin przeniósł się z drużyny Hajduk Kula do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
01/01/2013 » Roman Volkov przeniósł się z drużyny Slavia Mozyr do drużyny FC Minsk na zasadzie wolnego transeru
16/08/2012 » Yuri Kendysh przeniósł się z drużyny Torpedo Zhodino do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
09/08/2012 » Aleksey Skvernyuk przeniósł się z drużyny Spartak Nalchik do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
01/08/2012 » Mihajlo Cakic został wypożyczony z drużyny Zorya Luhansk do drużyny Slavia Mozyr
04/01/2012 » Oleg Strakhanovich przeniósł się z drużyny Neman Grodno do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
04/01/2012 » Vyacheslav Golik przeniósł się z drużyny Naftan do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
04/08/2011 » Ruslan Yudenkov przeniósł się z drużyny Gomel do drużyny Slavia Mozyr na zasadzie wolnego transeru
 

Premier League: 2018
-

NoDrużyna
RM
RB
P
1. BATE Borisov BATE Borisov
8
+12
24
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
8
+7
17
3. FK Slutsk FK Slutsk
8
+5
15
4. Neman Grodno Neman Grodno
8
+3
15
5. FC Vitebsk FC Vitebsk
8
+3
14
6. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
8
+3
12
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
8
+1
12
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
8
-1
10
9. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
8
-2
9
10. Isloch Isloch
8
-3
8
11. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
8
-5
8
12. Smolevichy Smolevichy
8
-2
7
13. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
8
-4
6
14. Gomel Gomel
8
-5
4
15. FC Minsk FC Minsk
8
-6
4
16. FK Gorodeya FK Gorodeya
8
-6
3